Loovturundus on tänu tehnoloogia arengule pürgimas uutesse kõrgustesse

Uuendused teevad elu põnevaks ja pole salata, et tarbijaid saab justkui magnetiga tõmmata kui pakud neile midagi uuenduslikku. Suur osa inimkonnast mäletab, kui suur uuendus oli näiteks nutitelefon, mis on nüüd taskus nii väikestel kui suurtel. Nutitelefonid tõid endaga kaasa revolutsiooni selles, kuidas me tarbime meediat, ostleme, või ennast lõbustame. 

Traditsiooniline turundamine on jäämas tahaplaanile

Hiljaaegu maid vallutanud ja inimesi koju jääma sundinud pandeemia tõstis märkimisväärselt õnnemängude mängimist ja mängude käivet. Euroopa Liidu riikide valitsused näevad hasartmängude populaarsuse tõusu ohuna inimeste heaolule ning on üheks meetmeks valinud hasartmängude reklaamide piirangu avalikus ruumis. Turundusmeeskondadele on see korralikuks väljakutseks, ning reklaamimiseks peab valima uue tee. 

 

Väga sageli on hasartmängureklaame näha suhtlusvõrgustikes oma sõprade postituste vahel. Arvestades kui palju aega keskmine inimene internetitarbimisele kulutab, on internetireklaamid korraga kaval lüke ja loomulik areng. Samas peaks agressiivne reklaamija oma tegevust mahendama, et reklaame ei näidatakse üleliigselt. Liigne reklaam tekitab tarbijas üleküllastumuse. Foorumites nagu Reddit on leida kurtmist, et näiteks YouTube vahendab liiga sageli samu reklaame, mis osasid inimesi suisa vihastama ajab. Ühtegi kindlat Eesti kasiino nime autor neutraalsuse tagamiseks välja ei too, aga Eestis tegutsevaid ja end videote abil reklaamivaid mängupakkujaid on palju.

Promoartiklite kasulikkuse üle ei saa vaielda

Internetiblogide ja -lehtede pidamine on endiselt väga populaarne viis infomaterjali jagamiseks. Näitena võib tuua lehed ja blogid, mis koguvad lugejatele kasutamiseks sooduskoode, või annavad ülevaate kasiinode pakutavatest boonustest. On ka ainult kasiinode ülevaadetele spetsialiseerunud blogisid, kust võib leida infot eri lehtede erinevate nüansside kohta. Sama info on olemas ka kodulehtedel, kuid ühe blogi lugemine on tunduvalt kergem kui mitmete lehtede vahel klikkimine endale sobiva pakkuja leidmiseks. Samuti annab blogipidamine või blogi jaoks kirjutamine hea võimaluse töötada kodukontoris või lihtsalt harjutada loovat kirjutamist. 

Videoreaalsus on uus reaalsus

Kui sa oled kunagi mänginud pokkerit kasiinos ja ka arvuti taga, siis tunned kindlasti elamuste vahel suurt erinevust, kuigi mäng on sama. Mängutootjad on kaasa tulnud aina areneva ja tarbijale taskukohasemaks muutuva virtuaalreaalsuse tehnoloogiaga, ning on valmis pakkuma kvaliteetseid VR-hasartmänge. Uute mängude demovideotest näeb, et mängijal on võimalik ringi vaadata ja kogu 360 kraadi ulatuses näha enda ümber kasiinot. Mängija saab liikuda laudade vahel või mängida slotimasinatega ilma jalga füüsilisse kasiinosse tõstmata. VR on üks potentsiaalikamaid tehnoloogiaid, mis praegu arenduses on ning me loodame lähiaastatel näha dramaatilist tõusu pakutavate mängude kvaliteedis.

Krüptoraha pole paha

Kui krüptoraha oli alles lapsekingades, olid inimesed väga kahtlustavad selle edus, kutsudes Bitcoini püramiidiskeemiks ja raharaisuks. Küll oli aga suur üllatus, kui krüptoraha väärtus järsku tõusis peadpööritava kiirusega. Bitcoini edu järel ilmus turule uusi kübervaluutasid nagu seeni peale vihma, ja kasiinod hakkasid teineteise järel küberraha maksemeetodina aktsepteerima. Valdav enamus küberrahaga arveldavaid kasiinosid kasutab Bitcoini, kuid osad võtavad vastu ka makseid muude vahendite kaudu. Lisaks on maailmaturule tulnud kasiinod, mis arveldavad ekslusiivselt küberrahaga. Eestis on EMTA tegutsemisloaga ja ainult küberrahaga tegelevaid kasiinosid üllatavalt vähe, kuid ennustada võib tõusu.

 

Vaid paari viipe kaugusel on terve virtuaalne maailm ning ettevõtjad kasutavad netiturundust ja erinevaid nippe, et saavutada kohalik või suisa ülemaailmne kuulsus. Need, kes ajaga kaasas ei käi, kaovad kahjuks igavikku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *